577 877 500 info@silentgroup.pl

Video

Realizujemy różnego rodzaju nagrania. Rozumiemy, że jest to jedna z podstaw dobrego marketingu. Oferujemy:

 

  • Spoty reklamowe
  • Filmy promocyjne
  • Filmy instruktarzowe

 

Nic tak nie przyciąga odbiorcy jak obraz czy film. Zaawansowanie technologii na przestrzeni lat spowodowało, że użytkownik stał się bardziej wymagający co do formy przekazu i treści. Video marketing pozwala w przyjemny dla użytkowania sposób przedstawić swoją firmę czy usługę. Przynosi to skuteczne budowanie relacji z klientem, który często ogląda filmy z ciekawości, często nawet nie wiedząc, czego dotyczy. Warto to wykorzystać i zainteresować odbiorcę budując ciekawy przekaz. W przeciwieństwie do słowa – obraz pozwala nieść duży ładunek rozrywki dla odbiorcy bez żadnego wysiłku. Mamy możliwość umieścić więcej treści w krótszym czasie. Ponadto słownictwo używane niektórych branżach jest po prostu trudne i zniechęca odbiorcę. Poprzez video możemy po prostu zobrazować nasz przekaz, co dodatkowo dłużej utrzyma się w pamięci naszego odbiorcy. Zaskocz swojego odbiorcę.!

Silent Group to specjaliści, którzy wiedzę oraz doświadczenie zdobywali w największych agencjach reklamowych w Polsce, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej. Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów z zakresu pozycjonowania, Google AdWords, Google Analytics, programowania, grafiki i copywritingu.

  Strony www

  E-mailing

  Video

 Pozycjonowanie

 Google AdWords

 Social Media

If one has any predicaments regarding writing articles duties, you will want the ideal task creating company that may well get rid oIf them readily. We will be ready to take action essay help