577 877 500 info@silentgroup.pl
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to nasza specjalność. To najskuteczniejsza metoda, dzięki której pozyskasz nowych klientów. Twoja strona pojawi się na wysokich pozycjach wyszukiwania. Dobierzemy słowa kluczowe dla Twojej branży, dopasujemy odpowiednią strategię pozycjonowania oraz będziemy stale monitorować Twoją stroną internetową, dla wzrostu zysków Twojej firmy.
Pozycjonowanie przynosi szereg wymiernych korzyści. Przede wszystkim klienci sami trafią na Twoją witrynę internetową. Jest to bardzo dobra forma reklamy, która ma na celu zachęcenie zainteresowanego odbiorcy do świadomego przejścia na witrynę.
Dzięki pozycjonowaniu dotrzesz do swojej określonej grupy odbiorców. Czyli Twoja oferta dotrze do grupy odbiorców, która już jest de facto zainteresowana daną usługą czy produktem. Ponadto wykorzystując internet, Twój zasięg jest nieograniczony.
Pozycjonowanie to też najtańsza forma reklamy. Tutaj każdy grosz jest wydawany w konkretnym celu – na konkretnego klienta. Gwarantuje to zdecydowanie lepsze profity niż media tradycyjne.
Warto również zwrócić uwagę na to, że dzięki pozycjonowaniu można zbudować oczekiwany wizerunek firmy. Pozwala to również zadbać o długofalowe relacje z odbiorcami.

Silent Group to specjaliści, którzy wiedzę oraz doświadczenie zdobywali w największych agencjach reklamowych w Polsce, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej. Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów z zakresu pozycjonowania, Google AdWords, Google Analytics, programowania, grafiki i copywritingu.

  Strony www

  E-mailing

  Video

 Pozycjonowanie

 Google AdWords

 Social Media